Jak się dobrze bawić podczas długiej jazdy autobusem. Metoda pozostaje wygodna

0

Podróżowanie autobusem to świetny sposób, aby zaoszczędzić pieniądze i zobaczyć krajobraz podczas podróży. Długie przejażdżki autobusem mogą łatwo stać się nudne, ale jeśli zapakujesz rozrywkę i przedmioty, które zapewnią ci komfort, możesz z łatwością spędzić czas. Przynieś materiały do ​​czytania i pisania, spakuj urządzenia elektroniczne, słuchaj muzyki, oglądaj programy telewizyjne, przygotuj przekąski, ubierz się wygodnie i ciesz się otaczającym Cię otoczeniem, aby mieć wspaniałe wrażenia z podróży i dobrze się bawić.

1

Noś wygodne, warstwowe ubranie. Gdy ubieramy się w długą podróż, pociechę, która jest Twoim priorytetem. Ubierz się w miękkie, luźne ubranie, które pozwoli ci łatwo się rozciągać i poruszać. Warstwy pomagają utrzymać komfort w każdej temperaturze – od gorącego słońca przez okno po zimną klimatyzację wewnątrz autobusu.

2

Rozciągaj się raz na jakiś czas, aby złagodzić napięcie i sztywność. Możesz wstać i chodzić, aby rozprostować nogi lub rozciągnąć się co godzinę podczas siedzenia. Pomoże Ci to zachować wygodę podczas podróży i pobudzi przepływ krwi.

Siedząc, rozciągnij mięśnie ścięgna, wyprostowując jedną nogę przed sobą, siedząc prosto i wyginając plecy. Przytrzymaj tę pozę przez trzydzieści sekund, a następnie przełącz nogi. Powtórz trzy razy dla każdej nogi.

3

Prześpij się. Trudno jest zasnąć na zatłoczonym autobusie, ale aby pomóc sobie zasnąć łatwiej, weź ze sobą zatyczki do uszu lub słuchawki, a także maskę na oczy, aby zablokować dźwięk i światło. To pomoże ci stworzyć iluzję cichego, ciemnego otoczenia. Powinieneś także zabrać ze sobą poduszkę podróżną, która podtrzyma Twój kark i zapewni Ci wygodę podczas snu.

Jeśli masz problemy ze snem podczas podróży, spróbuj pomocy nasennych, takich jak olejek lawendowy, melatonina lub leki wywołujące senność.

4

Zabierz ze sobą wodę i przekąski. Ponieważ kierowca autobusu prawdopodobnie zatrzyma się tylko w sklepach i punktach gastronomicznych w zaplanowanych punktach podróży, należy zabrać ze sobą własną butelkę z wodą i przekąski. Kiedy się pakujesz, poszukaj przekąsek, które utrzymają twoją energię i nie zrobią bałaganu.

Świeże owoce, ser twarogowy i osobno pakowane kanapki są świetnymi opcjami, ponieważ wypełniają i energetyzują. Czipsy z frytkami zaspokoją także wszelkie pragnienia soli i nadal trzymają palce w czystości.

Unikaj przynoszenia orzechów na wypadek, gdyby ktoś wokół ciebie miał alergię na orzechy.

Powinieneś także unikać wszystkiego, co się psuje, jak majonez lub mleko, a także niechlujnych przekąsek, takich jak Cheetos czy cokolwiek pomalowanego proszkowo.

Przygotowywanie własnych przekąsek jest szczególnie ważne dla osób z konkretnymi dietami, takich jak weganie i wegetarianie, lub z ograniczeniami żywieniowymi, takimi jak nietolerancja na gluten lub nabiał.

Related Posts