Jak się dobrze bawić podczas długiej jazdy autobusem. Metoda ciesząca się środowiskiem

0

Podróżowanie autobusem to świetny sposób, aby zaoszczędzić pieniądze i zobaczyć krajobraz podczas podróży. Długie przejażdżki autobusem mogą łatwo stać się nudne, ale jeśli zapakujesz rozrywkę i przedmioty, które zapewnią ci komfort, możesz z łatwością spędzić czas. Przynieś materiały do ​​czytania i pisania, spakuj urządzenia elektroniczne, słuchaj muzyki, oglądaj programy telewizyjne, przygotuj przekąski, ubierz się wygodnie i ciesz się otaczającym Cię otoczeniem, aby mieć wspaniałe wrażenia z podróży i dobrze się bawić.

1

Poznaj kolegów pasażerów. Porozmawiaj z ludźmi wokół ciebie, aby zabić czas. Jeśli podróżujesz z rodziną i przyjaciółmi, porozmawiaj o tym, co Cię ekscytuje podczas tej podróży lub opowiadaj historie. Jeśli podróżujesz sam, spróbuj porozmawiać z ludźmi wokół ciebie. Zapytaj ich o podróż, skąd pochodzą lub czy podróżowali przez ten obszar wcześniej.

Jeśli nie chcesz przedłużonej rozmowy, trzymaj się małej rozmowy.

Jeśli jesteś zainteresowany bardziej dogłębną konwersacją, zadawaj pytania tak długo, jak się wydaje.

2

Ludzie oglądają w autobusie. Podróż autobusem może być świetnym sposobem na obserwowanie ludzi i obserwowanie podróżnych wokół ciebie. Autobus może pomieścić tak duży przekrój populacji, pozwalając obserwować ludzi z różnych środowisk. Obserwuj interakcje pomiędzy tymi, którzy są wokół ciebie, bez bycia oczywistymi i uciążliwymi.

3

Wyjrzyj przez okno i ciesz się krajobrazem. Jedną z najlepszych części podróżowania autobusem jest oglądanie scenerii. Postaraj się zdobyć miejsce przy oknie, abyś mógł z łatwością obserwować okno podczas podróży. Jeśli trasa jest szczególnie malownicza, zapytaj z wyprzedzeniem, która strona autobusu da Ci najlepsze widoki.

Aby uchwycić krajobraz i cieszyć się nim później, zrób kilka zdjęć szczególnie pięknych obszarów. Posiadanie siedzenia przy oknie również to ułatwi.

4

Myśl i zastanawiaj się. Refleksja może być relaksującą i afirmującą praktyką, a zagubienie się w myślach może pomóc w upłynięciu czasu. Poświęć ten czas, aby pozwolić twojemu umysłowi wędrować i myśleć o swoich przeszłych doświadczeniach, kim jesteś jako o osobie i o podróży przed tobą.

Aby w pełni zanurzyć się w swoich myślach, nie ruszaj się i blokuj hałas wokół siebie tak bardzo, jak to tylko możliwe. Słuchawki – szczególnie słuchawki z redukcją szumów – są do tego idealne.

Related Posts