Jak się dobrze bawić podczas długiej jazdy autobuseam. Metoda przekazywanie czasu

0

Podróżowanie autobusem to świetny sposób, aby zaoszczędzić pieniądze i zobaczyć krajobraz podczas podróży. Długie przejażdżki autobusem mogą łatwo stać się nudne, ale jeśli zapakujesz rozrywkę i przedmioty, które zapewnią ci komfort, możesz z łatwością spędzić czas. Przynieś materiały do ​​czytania i pisania, spakuj urządzenia elektroniczne, słuchaj muzyki, oglądaj programy telewizyjne, przygotuj przekąski, ubierz się wygodnie i ciesz się otaczającym Cię otoczeniem, aby mieć wspaniałe wrażenia z podróży i dobrze się bawić.

1

Napisz lub narysuj, aby zabić czas. Przynieś notatnik i zapisz materiały do ​​dziennika lub doodle. Możesz także zabrać ze sobą kolorowankę dla dorosłych i kredki, aby ćwiczyć swoją kreatywność lub pocztówki, aby napisać do rodziny i przyjaciół.

2

Graj w gry wideo, aplikacje gier lub gry podróżnicze. Gry pomogą utrzymać twój mózg zaangażowany i dadzą ci zabawny sposób na zabicie czasu. Przynieś kilka gier wideo i konsolę, pobierz aplikacje do gier na telefon lub tablet lub spakuj klasyczne gry wielkości podróży.

Możesz także przynieść prostą talię kart i samemu zagrać w grę w pasjansa lub poprosić osobę obok ciebie, czy chce zagrać w grę karcianą.

3

Korzystaj z WiFi w autobusie lub w razie potrzeby weź ze sobą własne. Niektóre autobusy zapewniają WiFi, więc jeśli potrzebujesz połączenia z Internetem, sprawdź z wyprzedzeniem, czy Twój autobus ma taką opcję. Jeśli nie zostanie dostarczony, możesz kupić bezprzewodowy router szerokopasmowy lub urządzenie hotspot. Jeśli Twój telefon ma tę opcję, możesz również włączyć hotspot za pomocą telefonu. [1]

Jednostki hotspot uzyskują dostęp do sieci komórkowej i są na ogół wystarczająco małe, aby zmieścić się w kieszeni.

4

Wykonaj trochę pracy. Długa jazda autobusem to idealny czas, aby rozpocząć pracę. Jeśli potrzebujesz internetu do pracy, skorzystaj z WiFi w autobusie lub przynieś własne. Możesz także przygotować wcześniej pracę offline, taką jak wersje robocze lub notatki.

5

Przynieś coś do czytania. Skorzystaj z okazji, aby zanurzyć się w lekturze, aby przyspieszyć podróż. Przynieś książkę, czasopismo lub Kindle z dodatkowym materiałem do czytania.

Spróbuj przeczytać coś śmiesznego lub trzymającego w napięciu, które pozwoli Ci w pełni się pochłonąć.

6

Nadrobić zaległości w ulubionych programach telewizyjnych lub filmach. Netflix i Amazon Prime Video oferują teraz pobieranie offline, więc możesz pobierać programy telewizyjne i filmy przez ograniczony czas i oglądać je w dowolnym miejscu za pomocą połączenia internetowego. Możesz także skorzystać z WiFi w autobusie, jeśli jest dostępne, lub własnego hotspotu, aby oglądać online.

7

Słuchaj muzyki, podcastów lub audiobooków. Przynieś słuchawki i urządzenie elektroniczne, takie jak telefon, laptop lub tablet, z kilkoma materiałami do słuchania.

To świetna opcja, jeśli zaczniesz czytać w autobusie.

8

Zabierz ładowarki do wszystkich urządzeń elektronicznych. Korzystanie z urządzeń, które pozwolą Ci zająć Cię podczas podróży, zużyje sporo czasu pracy na baterii, więc pamiętaj o zabraniu ze sobą ładowarek do dowolnych urządzeń elektronicznych, takich jak laptop, telefon, tablet, Kindle lub urządzenia do gier.

Related Posts