Wlochy

Write a comment

Masz duszę romantyka i chcesz uczcić ze swoją żoną w szczególny sposób waszą rocznicę ślubu? Poleć ze swoją ukochaną do słonecznych Włoch. Na skrzydłach miłości to być może nie będzie możliwe, ale z tanimi liniami lotniczymi podróż nie będzie długa i droga.

JAK W MEDIOLANIE ŚWIĘTOWAĆ ROCZNICĘ ŚLUBU? SPRÓBUJCIE PRAWDZIWEJ WŁOSKIEJ PIZZY O KSZTAŁCIE SERCA!

Możliwości w Mediolanie jest wiele. Miasto zachęca do romantycznych spacerów, wycieczek po historii, posiedzenia we włoskich restauracjach, przytulnych barach i kawiarniach pachnących kawą i dobrymi winami. Miejscowe restauracje oferują klientom ciekawe menu, a jeśli wybierzecie się tam na Walentynki możecie spróbować włoskiej pizzy w kształcie serca. W ofertach hoteli bywają promocyjne akcje na spędzenie romantycznego weekendu z ukochaną osobą.

 Przez cały rok można odwiedzić wiele ciekawych miejsc i zabytków. Jedno z najbogatszych miast jest centrum mody, stylowych sklepów, restauracji i projektantów mody. Mówi się, że jeśli odwiedzicie Mediolan, a ominiecie plac Giuseppe Garribaldiego, to jakby byście tam w ogóle nie byli. Oczaruje Was cytadela Sforzów, w której współcześnie znajdują się dzieła Michała Anioła, Leonarda da Vinci i innych. Warto również zobaczyć piękny plac Piazza del Duomo z przepiękną gotycką katedrą po środku. Weź swoją ukochana na zakupy. Najbardziej znane marki świata mody jak na przykład Gucci, Louis Vitton lub Prada znajdują się w Galerii Vittorio Emanuele II, która łączy plac katedralny z placem Piazza de Scala. Miłośnicy opery nie mieli by ominąć La Scali.

WIEDZIELIŚCIE, ŻE
W Mediolanie mają swoją siedzibę dwa czołowe europejskie kluby piłki nożnej: AC Milan i Inter Mediolan
W centrum Mediolanu znajduje się najwyższy drapacz chmur we Włoszech o nazwie Pirelli
JAK NAJSZYBCIEJ DOLECIEĆ DO MEDIOLANU?
Tanie przeloty na lotnisko Mediolan (Bergamo) oferują tanie linie lotnicze Ryanair i Wizz Air. Z Ryanairem można lecieć z Warszawy i Krakowa, a y Wizz Air z Katowic i Gdańska. Cena bilet w obie strony już od 45 zł.

Say something here...
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.