Wlochy

europe-2436458_960_720.jpg

JAK SPĘDZIĆ ROCZNICĘ ŚLUBU?

Write a comment

Masz duszę romantyka i chcesz uczcić ze swoją żoną w szczególny sposób waszą rocznicę ślubu? Poleć ze swoją ukochaną do słonecznych Włoch. Na skrzydłach miłości to być może nie będzie możliwe, ale z tanimi liniami lotniczymi podróż nie będzie długa i droga.

Kontynuuj czytanie

Palermo-Quattro-Canti-bjs2007-01-e1436033346739.jpg
Write a comment

O ile słowo magiczne może być nadużywane, tak ciężko inaczej nazwać unikalny klimat panujący w nieoficjalnej stolicy Sycylii. Przepiękne miasto ma do zaoferowania atrakcje zarówne dla osób lubiących zwiedzać jak i tych, którzy wolą odpocząć. Zważywszy na ogrom wrażeń jaki niesie Palermo warto poświęcić mu więcej niż kilka dni

Kontynuuj czytanie

W drodze do Grado, czyli autostopem do Włoch

Write a comment

 

miasto grado

Był ciepły kwietniowy, prawie majowy, poranek (10 rano, to wg mnie wciąż poranek ;)). W powietrzu wisiała zapowiedź przygody. Już za chwilę miałam wyciągnąć kciuk w stronę Włoch. Czułam ekscytację wymieszaną ze strachem. Bo co jeśli nikt się nie zatrzyma? A jeśli trafimy na wariata? Do tego szykował się nocleg na dziko. W tej kwestii w ogóle nie miałam doświadczenia. Na szczęście chęć przeżycia czegoś nowego była na tyle silna, że obawy, mimo że wciąż się we mnie tliły, były skutecznie zagłuszane.

Kontynuuj czytanie