Сiekawe o podróżach

Jak szukać tanich biletów lotniczych

 

Chcielibyśmy Wam przybliżyć wyszukiwarkę lotów azair, która daje nam możliwość odszukania najtańszych połączeń po Europie i Azji. Od teraz zaoszczędzicie dużo czasu i znajdziecie najkorzystniejsze ceny na interesujące Was kierunki podróży!

Strona jest w języku czeskim, ale jest możliwość zmiany języka na polski, co z pewnością jest wielkim atutem tego portalu.

Dokonać tego można w prawym górnym rogu strony:

1

 

Portal informuje, że możemy wyszukać połączenia lotnicze do ponad 110 państw i skorzystać z 50 najtańszych przewoźników.

Korzystanie z portalu jest bardzo intuicyjne. Zanim jednak wpiszemy miasto z którego chcemy wylecieć i port docelowy, to warto zapoznać się z zaawansowanymi parametrami wyszukiwania.

Wybrać możemy dni tygodnia, czas postoju, ilość przesiadek, czy posiadamy członkostwo w liniach lotniczych wizzair, czy też walutę w której mają być prezentowane ceny.

 

ceny biletów lotniczych

Po tym pozostaje nam jedynie wybrać zakres pobytu, termin lotu (można nawet cały rok zaznaczyć, lub tylko interesującą nas datę) i czekać na wyniki. Im dłuższy okres wyszukiwania, tym dłużej musimy czekać na wyniki.

Wyszukiwarka ma mnóstwo możliwości. W polu wyboru lotu „z – do” możemy podać nie tylko miasta (np. Poznań) , ale także cały kraj (np. Polska), wyspy (wpisujemy np. z „Polska” do „Wyspy….”). Jest możliwość wyszukania również połączenia gdziekolwiek (wpisujemy „gdziekolwiek”)

przykład „gdziekolwiek” – wyszukuje wszystkie połączenia z wpisanego portu wylotu.

Na końcu po uzupełnieniu wszystkich pól wystarczy kliknąć „szukaj” i cieszyć się z otrzymanych wyników. Bilety rezerwuje się na oficjalnych stronach przewoźników. Ten portal przedstawia jedynie ceny i odsyła do stron linii lotniczych.

wynikazair

Polecamy :)