Polska

Write a comment

Niezależnie od tego, czy podróżujesz przez państwo, czy kraj, autobusy są często najbardziej opłacalnym sposobem podróżowania. Podczas gdy nie złamią banku, większość linii autobusowych nie jest znana z wygodnej wygody. To z pewnością może wywołać drzemkę. Ale nie obawiaj się, zmęczony podróżniku, ponieważ jeśli ukradniesz te sztuczki, będziesz drzemki, zanim jeszcze uderzysz w autostradę.

Master Sleeping Upright.

Jeśli nie masz dość szczęścia, aby mieć wolne miejsce obok siebie, które może pozwolić ci się położyć, musisz spać w pozycji siedzącej. Aby zapaść w głęboki sen REM, twoje mięśnie muszą być rozluźnione. Przydaje się poduszka na szyję, ponieważ zapewnia miękką poduszkę, podpiera głowę i pomaga się zrelaksować. (Pomaga to również zapobiec wypadnięciu lub przypadkowemu ślinieniu się - obcemu, który siedzi obok ciebie, gdy uderzysz w sianie!) Jeszcze lepiej, wcześnie dotrzyj do przystanku autobusowego, aby uzyskać miejsce przy oknie i oprzeć się o okno dla wygodniejszego drzemki. I nie zapomnij usiąść, jeśli to możliwe. (Pamiętaj: siedzenia w ostatnim rzędzie autobusu zwykle nie opierają się.)

Spakuj mądrze.

W przeciwieństwie do samochodu, nie można zmienić temperatury autobusu, a jeśli jest nieprzyjemnie gorący lub chłodny, te skrajności mogą utrudnić spanie. Więc noś warstwy. Zacznij od koszulki z krótkim rękawem lub koszulki z krótkim rękawem jako podstawy, a następnie nałóż na nią koszulę z długim rękawem lub bluzę. Następnie zapakuj mały koc lub pashminę na wypadek, gdyby potrzebujesz dodatkowego ciepła. Warto również włożyć do torby maskę z oczami i zatyczki do uszu (dlaczego ograniczasz je do podróży samolotem?) Blokowanie światła (z okien lub żarówki), jak również dźwięk chrapania sąsiada lub rozmowy telefonicznej Twoje szanse na potykanie się.

Wybierz Czas Ostrożnie.

Autobusy, które wychodzą wcześnie rano lub późno w nocy, są najmniej zatłoczone. Rezerwacja podróży podczas jednego z tych czasów może podnieść szanse, że będziesz miał cały rząd dla siebie, co może pozwolić ci na dalsze rozłożenie podczas snu. A podróżowanie w nocy daje ci przewagę, ponieważ naturalnie czujesz się śpiącą dzięki wewnętrznemu zegarowi ciała. Bonus: ruch powinien być lżejszy, umożliwiając dotarcie do miejsca docelowego (i rzeczywistego łóżka!) Szybciej.

Szukasz więcej wskazówek dotyczących podróży? Zobacz 4 wskazówki, jak poprawić swoją infografikę Shuteye.

Say something here...
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.