Polska

Write a comment

Bez względu na to, czy jesteś na krótkiej wycieczce, jak 7-dniowy roadtrip w Kalifornii czy mamuta 55-dniowa przygoda z Epic Adventures, przygotowaliśmy dla Ciebie wybór gier, w które możesz zagrać podczas wycieczki autobusowej, aby w pełni wykorzystać czas. między lokalizacjami.

W tym miesiącu przygotowaliśmy dla Państwa kolejne wakacje z ofertami EPIC w Azji, Europie i USA, z 30% zniżką * na wycieczki do Topdeck i nasze oferty lotów na Black Market!

 

  1. Gość DJ

Czego potrzebujesz: odtwarzacz MP3 + lista odtwarzania muzyki + dobry gust muzyczny (zgadnij, że jest względny)

Skonfiguruj własną playlistę i skręć w trasę jako gość DJ-a, szczególnie łatwo, jeśli masz do niej kierownika wycieczki i kierowcę autobusu. Udostępniaj swoją ulubioną muzykę wszystkim; wpadnij w szaleńczych śpiewaków i odkryj melodie, o których nigdy nie słyszałeś z całego świata.

  1. Dwie prawdy i kłamstwo

Co potrzebujesz: mała grupa graczy + dobra twarz pokerzysty

Wszystkie gry "poznawanie Cię" to świetne łamacze lodu z towarzyszami podróży. Dwie prawdy i kłamstwo wymagają od każdego gracza, aby opowiedział każdemu trzy rzeczy o sobie - dwie prawdziwe i jedną fałszywą - wtedy każdy musi odgadnąć, które są prawdy i które jest kłamstwem. Łatwiej ci będzie, jeśli masz jakieś motywy, takie jak publiczne upokorzenia, swoje fakty. Poza tym zdobędziesz punkt, jeśli oszukasz wszystkich.

Uzyskaj więcej informacji na temat inspekcji autobusowej:

Jak nie być torbą Douche Group Tour

Jak zachować świeżość i bajeczne zwiedzanie autobusu

  1. Poszukiwanie złodziei

Czego potrzebujesz: mnóstwo graczy + rzeczy + pióro / papier lub dobre umiejętności obserwacji

Jest na to kilka sposobów. Jednym z nich jest podzielenie autobusu na dwie drużyny, powiedzmy na lewo i na prawo, oraz na listę przedmiotów (lusterka, kwity na żywność, długopisy, prezerwatywy, obcą walutę, szczoteczkę do zębów, maskę na oczy itp.), A każda drużyna może przeszukać autobus do szukaj przedmiotów. Gdy zostaną znalezione, każdy z nich powinien zostać podniesiony do osoby prowadzącej partyturę. Strona, która znajduje najwięcej przedmiotów, wygrywa. Innym sposobem gry jest stworzenie listy przedmiotów, które każdy gracz musi zdobyć na postojach (mapy, numery telefonów itp.), A następnie przejść i zdobyć!

  1. Bus karaoke / nazwa melodii

Czego potrzebujesz: (dobry głos) + autobus chętnych uczestników.

Niektóre autobusy wyposażone są w systemy muzyczne, oświetlenie, urządzenia do karaoke i telewizory, które czekają na to, aby wyposażyć najlepszych Whitneyów, Rihannę lub Adele. Podobnie jak w przypadku normalnego karaoke, jest to najbardziej zabawne, gdy każdy obniża swoje zahamowania i naprawdę dostaje się do zabawy. Bez wyposażenia? Zacznij nucąc i zachęć innych do nadania tej melodii.

 

  1. Karty i gry planszowe

To, czego potrzebujesz: talię kart lub ulubioną grę planszową (oczywiście) + dwaj gracze

Od Texas Hold 'Em do podróży Scrabble, masz wątpliwości, masz ulubione ulubione gry tradycyjne. Spike to i przynieś trochę nowszych gier na pokładzie, takich jak karty przeciwko ludzkości, które, jeśli nie słyszałeś, są znane jako gra towarzyska dla strasznych ludzi. Zasadniczo gracze wypełniają puste pola, używając obraźliwych, niepoprawnych politycznie, niegrzecznych lub innych niestosownych słów lub fraz znajdujących się na kartach do gry. Wskazówka dla profesjonalistów: najpierw przeczytaj swój tłum!

  1. Gra łańcuchowa

Co potrzebujesz: 2-plus gracze + pewna ogólna wiedza

Staruszek, ale dobro. Najpierw wybierz temat, taki jak programy telewizyjne, artyści, gwiazdy lub zespoły. Jeśli wybierzesz amerykańskich celebrytów, ktokolwiek pójdzie pierwszy, może powiedzieć Ryan Gosling, to do drugiego gracza należy wybór gwiazdy zaczynającej się od G jak Goldie Hawn i tak dalej, dopóki gracze nie zostaną wyeliminowani, gdy nie będą mogli odpowiedzieć. Gra przechodzi do następnego gracza.

  1. Kim jestem?

Co potrzebujesz: post-it lub etykiety + przyjaciele

20 pytań, kim jestem - czymkolwiek chcesz to nazwać. Jest powód, dla którego wszyscy to wiedzą, a to dlatego, że jest super. Wszyscy gracze otrzymują imię gwiazdy na czole, a następnie mają 20 pytań "tak" lub "nie", aby odgadnąć, kim są. W autobusie poruszaj się i zadawaj pytania nowym ludziom, aby dowiedzieć się, jakie pytanie zadałeś na etykiecie.

Say something here...
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.